Walla József Óvoda
Víz Világnapja
 2019. április 11.

A HAPPY-Hét elnevezési vízfogyasztást népszerűsítő programhoz csatlakozva tartottuk óvodánkban a Víz Világnapjához kapcsolódó programjainkat.

Pályázat
 2019. február 14.  Önkormányzati intézmény pályázata
A Walla József Óvoda pályázatot hirdet dajka munkakör betöltésére
Pályázat
 2019. február 14.  Önkormányzati intézmény pályázata
A Walla József Óvoda pályázatot hirdet óvodapedagógus munkakör betöltésére
Óvoda-nyitogató a Walla József Óvodában
 2019. február 8.

Szeretettel meghívjuk Önöket óvodánkba:

• 2019. április 10-én (szerdán) 17 órakor szülők részére FÓRUMOT tartunk, ahol megismerhetik óvodánkat,
  • 2019. április 13-án (szombaton) 10 órától 11:30-ig JÁTSZÓ DÉLELŐTTRE hívjuk és várjuk az érdeklődő szülőket gyermekeikkel együtt.
Búcsúznak a nagycsoportosok
 2018. június 14.

Június 7-én elbúcsúztattuk ősszel iskolába induló nagycsoportosainkat. Ez alkalomból a nagycsoport kis műsorral kedveskedett a szülőknek, majd a középső csoportos és a kicsoportos gyerekek búcsúztak el egy-egy kis verssel kedves társaiktól.

Madarász kirándulás a Normafánál
 2018. június 10.

Ez évi utolsó Madarász foglalkozásunk alkalmából a Normafához kirándultunk.

Sok madár hangját meghallgattuk, felismertük, egy-egy szárnyas barátunkat meg is pillanthattunk.