Walla József Óvoda
Elmarad az óvoda-nyitogató
 2020. április 1.

Kedves Szülők!

Óvoda-nyitogató programjaink a jelenlegi különleges helyzet miatt sajnos ELMARADNAK!

Lélekmozgató program a Walla József óvodában
 2020. február 21.

Előzetesen beszélgetés a speciális igényű gyermekekről, azok mindennapjairól, képek nézegetése a fogyatékkal élő emberekről, gyerekekről. Hogyan élik meg és hogyan oldják meg az eléjük háruló akadályokat a mindennapokban.

Óvoda-nyitogató - ELMARAD!
 2020. február 20.
  • 2020. április 14-én (kedden) 17 órakor szülők részére fórumot tartunk, ahol megismerhetik óvodánkat
  • 2020. április 18-án (szombaton) 9 órától 10:30-ig játszó délelőttre hívjuk és várjuk az érdeklődő szülőket gyermekeikkel együtt
Adventi mesedélután
 2019. december 20.

2019. december 4-én Adventi családi mesedélután keretében hangolódtunk – gyerekek, szülők, óvónők, és a Népmesekicstár Mesepedagógiai Műhely mesemondói – a Karácsonyt megelőző Adventi várakozás hangulatára, készülődtünk az Ünnepre.