Walla József Óvoda

Törökbálinti Walla József Óvoda bemutatkozó videó

Lélekmozgató program a Walla József óvodában
 2020. február 21.

"A Lélekmozgató Programot jól be tudtam illeszteni az Érzékszervek és testrészek témakörbe, amit a Fogyatékosok világnapja hetére terveztem. A biztonságtudat, a bátorság, a közösségi érzelmek és az egymásra figyelés fejlesztése, erősítése volt az elsődleges célom, melyet a játékos feladatok által igyekeztem megvalósítani..."

Szőlőnap a kiscsoportban
 2019. november 11.  kis

Az idei Szőlőnapra egész héten lelkesen készültünk a kiscsoportban. Szőlős énekeket, dalos játékokat, mondókákat tanultunk, és szüreti hangulatba öltöztettük a csoportszobát a gyerekekkel közösen készített dekorációkkal.

Szőlőnap nagycsoport
 2019. november 9.  nagy

Reggeli után kint az előtérben aktívan részt vettünk a szőlő feldolgozás mozzanataiban. Megismerkedtünk a szőlődarálóval, szőlőpréssel és tartozékaival, és ki is próbálhatták ezeket az eszközöket. Bátran kóstolhatott mindenki a frissen kifacsart szőlőléből, mustból és mellé sütemény is volt a kedves szülők jóvoltából

Szőlőnap a középső csoportban