Polgármesteri tájékoztató a koronavírus fertőzés törökbálinti megelőzése érdekében tett intézkedésekről
 2020. március 24.  Videóalbum

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy Törökbálinton jelenleg nincs igazolt koronavírussal fertőzött személy. Hatósági karantént azonban 8 fő esetében (három címen) rendeltek el.

Továbbá tájékoztatom Önöket, hogy a koronavírussal kapcsolatos küzdelem megsegítésére vezetésemmel a mai nappal megalakult a Törökbálinti Operatív Törzs.

Óvoda-nyitogató
 2020. február 20.  Hírek
  • 2020. április 14-én (kedden) 17 órakor szülők részére fórumot tartunk, ahol megismerhetik óvodánkat
  • 2020. április 18-án (szombaton) 9 órától 10:30-ig játszó délelőttre hívjuk és várjuk az érdeklődő szülőket gyermekeikkel együtt
Adventi mesedélután
 2019. december 20.  Hírek

2019. december 4-én Adventi családi mesedélután keretében hangolódtunk – gyerekek, szülők, óvónők, és a Népmesekicstár Mesepedagógiai Műhely mesemondói – a Karácsonyt megelőző Adventi várakozás hangulatára, készülődtünk az Ünnepre.

2020. február 19.  Programok

Jégbontó hava / böjtelő hava

A, a, a, a farsangi napokban
A farsangi napokban
Legyünk mi is vígabban
A, a, a, a farsangi napokban.