Elmarad az óvoda-nyitogató
 2020. április 1.  Hírek

Kedves Szülők!

Óvoda-nyitogató programjaink a jelenlegi különleges helyzet miatt sajnos ELMARADNAK!

Lélekmozgató program a Walla József óvodában
 2020. február 21.  Hírek

Előzetesen beszélgetés a speciális igényű gyermekekről, azok mindennapjairól, képek nézegetése a fogyatékkal élő emberekről, gyerekekről. Hogyan élik meg és hogyan oldják meg az eléjük háruló akadályokat a mindennapokban.

Polgármesteri köszöntő – óvodai beiratkozások
   Polgármester

Az elkövetkező hónapokban lezajló óvodai beiratkozások sok család életében jelentős változásokat jelentenek, hiszen gyermekük kikerül a családi fészekből és elindul a közösségbe való beilleszkedés útján. A szülők jogos elvárása, hogy a köznevelésbe bekapcsolódó gyermekeik színvonalas, a jövőjüket megalapozó nevelésben, oktatásban vegyenek részt.

Honlapunkon megjelenő tájékoztatónkban kívánunk segítséget nyújtani Önöknek az óvodai beiratkozással kapcsolatos tudnivalókról.

2021. január 5.  Programok

Fergeteg hava / Boldogasszony hava

Itt van már az új esztendő
Legyen teli padlás, bendő
Hízzék malac, pulyka, lúd,
Hosszú kolbászt, kurta bút!